• Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  • Сб, Нд: 11:00 - 18:00

Відгук про автобусний тур до Амстердама та Парижа

Наприкінці осені я вирішив взяти відпустку і поїхати до Європи трохи відпочити. Так як я дуже давно хотів відвідати Париж, я вибрав тур «Мої найкращі друзі... Амстердам, Париж та Я». При цьому мені здалося, що і в Амстердамі в цей час має бути дуже гарно та цікаво. Я довго шукав надійну туристичну агенцію і випадково зайшов на сайт ALLY і вирішив довірити організацію мого автобусного туру Європою саме цієї компанії. Менеджери мені все докладно пояснили та порадили, на які екскурсії краще вирушити у подорожі. Перед поїздкою я, звичайно, переглянув всі основні готелі, в яких ми повинні зупинятися. Очікування були звичайно ж, що все буде чудово, але насправді виявилося ще краще.

Автобусний тур до Амстердама зі ЛьвоваВраження про автобусні тури до Європи Відгук про подорож до Парижа

Добиралися до готелю ми на автобусі «Акорд Тур», дорога була в принципі досить комфортна. А м'яка фірмова подушка, яку мені подарували, взагалі виявилася дуже в тему. Харчування в готелях було гарне, різноманітні закуски та салати на сніданку. Найбільше мені сподобався готель, де ми жили в Амстердамі, він просто вразив мене. Прекрасний сервіс та відмінне харчування. Погода під час нашого відпочинку була похмурою, але без опадів, що мене порадувало. Плюс досить комфортна температура повітря була для цього періоду.

Мої враження від автобусного туру до Європи зі Львова

У мене залишилися лише позитивні враження від поїздки, не було моментів для розчарування. З екскурсій та пам'яток мені найбільше запам'яталося Red Light district в Амстердамі. Таке відчуття, що потрапляєш у паралельний світ із зовсім іншими законами життя. І найкрасивіша Ейфелева вежа - це справді унікальна інженерна споруда. Як сувеніри я привіз магнітики, брелоки, каву і шоколад. Мені також дуже допомогли поради про те, як швидко і недорого потрапити в музей Лувр.

Усім туристам, які вирішили скористатися автобусними турами до Європи, раджу брати з собою багато води, тому що там вона дорога (особливо в Парижі). Я, звичайно ж, рекомендую цей тур усім своїм друзям та знайомим, щоб вони теж отримали ці позитивні емоції. Ну а сам уже починаю планувати свою наступну поїздку, за якою обов'язково звернуся до вашої компанії вже найближчим часом.

грудень

Потрібна допомога з підбором? Пишіть нам!

Допоможемо обрати підходящий тур, зекономити час та гроші.

Цікаві відгуки наших клієнтів