• Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  • Сб, Нд: 11:00 - 18:00

Вкажіть параметри пошуку

Підбір екскурсійних турів

Не тільки безтурботний пляжний відпочинок в Туреччині приваблює наших співвітчизників - екскурсійні тури на море або в континентальну частину Європи також стають сьогодні досить популярними. Купуючи такі тури, мандрівники отримують можливість повністю зануритися в світ зарубіжної історії та культури, дізнатися багато нового і отримати унікальну інформацію будь-якого характеру, витративши мінімум часу і фінансових ресурсів. Екскурсійні тури з України, якими можуть порадувати сучасні туроператори, є привабливими для різних категорій населення.

Екскурсійні тури по Європі

На сьогоднішній день мандрівникам пропонуються як оглядові автобусні тури по Європі, так і комбіновані програми. У першому випадку ви будете подорожувати виключно на автобусі, а в другому - прибудете в місце відправлення в подорож на літаку, а потім поїдете на автобусі. До того ж програма екскурсійного туру, як в першому, так і в другому випадку, буде дуже насиченою - в кожному з відвідуваних міст туристи проводять не більше 1-2 днів. І їх час розписано буквально по хвилинах. Тому ви можете не сумніватися в тому, що ваш відпочинок буде незабутнім і дуже плідним.

Однією з переваг такого виду відпочинку є те, що ціни на екскурсійні тури цілком доступні. Середня вартість такої поїздки для однієї людини - від 200 євро. В цю суму входить більшість екскурсій, які ви відвідаєте, а в деяких випадках і харчування (частково). Тут можна замовити екскурсійні тури по Україні.

Потрібна допомога з підбором? Пишіть нам!

Допоможемо обрати підходящий тур, зекономити час та гроші.

Доступні ціни на екскурсійний відпочинок

Також у кожного зацікавленого споживача сьогодні є можливість заощадити, вибравши гарячі екскурсійні тури в червні, липні або серпні - але в цьому випадку відправитися в подорож доведеться найближчим часом. Влітку тури в Чорногорію за системою «все включено» користуються величезною популярністю серед туристів з України.

Екскурсійні тури до Європи Низькі ціни на екскурсії автобусні подорожі

Подорожувати на автобусі по містах Європи зовсім не втомливо і дуже цікаво. Саме тому оглядові автобусні тури сьогодні вибирають не тільки студенти або молоді сім'ї, які намагаються заощадити, а й люди похилого віку. Такий вид відпочинку підійде навіть тим туристам, які мають проблеми з іноземними мовами. Адже групи, в яких вас запрошують подорожувати по Європі, є українськомовними, а професійний гід буде постійно супроводжувати вас, допомагаючи у вирішенні будь-яких проблем або суперечок. Також ви можете звернути увагу на різні екскурсійні круїзи по Середземному морю, які представлені на нашому сайті.