• Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  • Сб, Нд: 11:00 - 18:00

Старовинна Європа або екзотична Азія, морське узбережжя або гірські пейзажі, сучасні хмарочоси або стародавні культурні об'єкти: вибирайте напрямок до душі та дивіться доступні тури на нашому сайті. А якщо ви ще не визначилися, яку країну хочеться відвідати, наші менеджери із задоволенням допоможуть вам зробити вибір і дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога з підбором? Пишіть нам!

Допоможемо обрати підходящий тур, зекономити час та гроші.

Декілька "хітів продажів" у популярні напрямки

З кожним роком з'являється все більше пропозицій. Багато хто, здавалося б, вже звичні мандрівникам країни відкривають нові курорти та пропонують незвичайні екскурсійні програми. Тренди останніх років це короткі поїздки на уїк-енд, гастрономічні тури та екотуризм, також популярним залишається сімейний відпочинок на морі та весільні подорожі. Ну і в любителів вигідних поїздок традиційно користуються попитом гарячі путівки.

Booking.com
Booking.com

Сподіваємося, що список відвіданих вами країн лише збільшуватиметься з кожним роком, а кожна нова подорож приноситиме незабутні враження. Як каже одна знаменита цитата: "Ми подорожуємо не для того, щоб втекти від життя, а щоб воно від нас не втекло".