• Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  • Сб, Нд: 11:00 - 18:00

Як потрапити в Лувр швидко і без черги 

Ми впевнені в тому, що прямо зараз Ви плануєте поїздку в Париж. Навіть якщо Ви раніше були в місті кохання, напевно подумуєте про те, щоб ще раз туди повернутися. Це дивовижне місто, яке здатне полонити своєю неповторною атмосферою і перетворити туристичну поїздку на захоплюючу пригоду. Одним із найпопулярніших місць відвідування є музей Лувр.

Excursion to the LouvreLouvre MuseumVisiting the Louvre in Paris

Будівництво цієї споруди тривало кілька століть. На сьогодні його історичну та естетичну цінність неможливо оцінити. Вона безцінна. У будівлі розташовується всього 14 музеїв різних епох. Проте не всі знають, що тут ще розташоване міністерство фінансів Франції.

Безкоштовні квитки для українців у Лувр та інші музеї Парижа

Головні туристичні пам'ятки (Ейфелева вежа, Монмартр, собор Паризької Богоматері) відкриті для безкоштовного відвідування для громадян України та інших країн. А ось музеї (і в тому числі Лувр) українці можуть відвідати безкоштовно по перших неділях щомісяця (але не забувайте про черги). Для гостей майже щодня проводяться безкоштовні оглядові екскурсії містом. Ви можете забронювати автобусний тур до Парижа з виїздом зі Львова.

Туристи з різних куточків планети з'їжджаються щодня, щоб подивитися на світові шедеври мистецтва. Тому біля головного входу (біля Піраміди) Ви можете у будь-який сезон спостерігати неймовірні черги. Деяких мандрівників ці черги відлякують, а інші вистоюють годинами, щоб все ж таки здійснити свою мрію і потрапити в третій у світі за площею музей.

Черга в ЛуврПоради з екскурсії в ЛуврМузеї в Парижі, Лувр

Але ж вам не хочеться витрачати дорогоцінний годинник своєї подорожі на нескінченне очікування? Тоді читайте наші поради для українців про те, як можна потрапити до Лувру без черги, швидко чи навіть безкоштовно.

Порада №1

Щоб не застрягти в нескінченній черзі в касу, Ви можете купити вхідні квитки заздалегідь. Це можна зробити на сайті http://louvre.fnacspectacles.com/ з комісією близько 1,5 євро. Але тоді Вам доведеться точно вказати дату та час вашого відвідування. Другий варіант — заздалегідь придбати квитки до музею в деяких брендових магазинах Парижа. Ми приготували для Вас огляд найкрасивіших парків світу.

Порада №2

Власники карти Paris Museum Pass можуть не стояти в загальній черзі і вона дозволяє безкоштовно відвідати ряд музеїв. Вона коштує 30 євро та її дія складає 2 дні з моменту першого відвідування будь-якого з музеїв. Купівля такої картки виправдовує себе, якщо Ви плануєте відвідати щонайменше три музеї за ці два дні. Купити її можна на станціях метро та в деяких туристичних центрах.

Порада №3

Вам зовсім необов'язково заходити в Лувр з головного входу. Відкриємо вам секрет і розповімо про ще два входи до музею, де черги значно менші, а іноді їх зовсім немає:

  1. Ви можете скористатися входом у торговому центрі Porte des Lions, що знаходиться під землею.
  2. Ви можете зайти через вхід, який розташований безпосередньо на станції метро Palais-Royal-Musee du Louvre.
Головний вхід у ЛуврВхід через торговий центрВхід через метро

Як можна потрапити в музей Лувр безкоштовно

Якщо ви збираєтеся відправитися в музей після обіду, враховуйте, що тільки по середах і п'ятницях він працює до 9 вечора, в інші ж дні - до 18.00. Тому постарайтеся приходити від самого ранку, але все одно вам може не вистачити часу подивитися всі експонати - музей просто величезний. У нас на сайті Ви можете купити автобусний тур і відправитися в Париж у будь-який зручний для Вас час.

Особи, які не досягли 18-річного віку, отримують право безкоштовного відвідування музею (для резидентів ЄС можна до 26 років). Вартість квитка в паризький Лувр становить від 17 євро (для всіх повнолітніх відвідувачів), купувати їх можна онлайн на офіційному сайті Лувра. Однак Ви зможете потрапити до музею Лувр абсолютно безкоштовно – кожної першої неділі місяця! Сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам провести час у французькій столиці приємно та весело. Обов'язково дільник це та інша корисна інформація з нашого сайту зі своїми друзями.

25.10.2023


Потрібна допомога з підбором? Пишіть нам!

Допоможемо обрати підходящий тур, зекономити час та гроші.

Цікаві відгуки наших клієнтів